Reklama

Ogólnopolski Turniej Karate Shinkyokusgin

09/11/2015 07:14

11 listopada odbędzie się w Łosicach Ogólnopolski Turniej Karate Shinkyokusgin wpisujący się w obchody uroczystości Święta Niepodległości jak i 750 lat Łosic. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Instytut Rozwoju Sportów Budo, Łosicki Klub Kyokushin Karate, Urząd Miasta i Gminy Łosic,   Łosicki Dom Kultury. Patronat honorowy przyjął Marszałek woj.Mazowieckiego - Adam Struzik Starosta Powiatu Łosickiego - Czesław Gziński. Burmistrz Miasta i Gminy Łosice - Mariusz Kucewicz. 

Z ramienia Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin przybędzie Prezes Honorowy PFKS shihan Krzysztof Borowiec 5 Dan , a obecny zarząd PFKS będzie reprezentował Wojciech Radziewicz 4 Dan. Sędzią Głównym będzie shihan Wiesław Gwizd 5 Dan Turniej odbywać się bedzie w Hali Widowiskowo Sportowej przy Zespole Szkół nr 1. Zawody będą rozgrywane juz od rana, natomiast oficjalne otwarcie i część sportowo - artystyczno - patriotyczna przewidziana jest na godz.14.15 W programie: Występ Łosickiego Chóru pod dyrygenturą Mirosława Odoszewskiego  Zespół Delta Pokazy karate w wykonaniu Tarnowskiego Klubu Karate Shinkyokushin Blok pokazowy Łosickiego Klubu Kyokushin Karate.. Po części pokazowej odbędą się walki półfinałowe i finałowe. Turniej zakończy się dekoracja zwycięzców. Wręczeniem pucharów, dyplomów oraz medali.  Wstęp wolny! Start godz 9 00

.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości