Reklama

Obchody Święta Niepodległości

08/11/2013 14:33
Starosta Łosicki, Łosicki Dom Kultury oraz portal Łosice.Info zapraszają na obchody Święta Odzyskania Niepodległości.  11 listopada o godzinie 10.30 zostanie odprawiona uroczysta msza święta w kościele p/w św. Zygmunta. Po mszy pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego odbędzie się manifestacja z udziałem samorządowców, pocztów sztandarowych i mieszkańców. Przewidziana jest też część artystyczna, którą  przygotowała młodzież z RCKU w Łosicach. Serdecznie zapraszamy

.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości