Starosta Łosicki, Łosicki Dom Kultury oraz portal Łosice.Info zapraszają na obchody Święta Odzyskania Niepodległości. 11 listopada o godzinie 10.30 zostanie odprawiona uroczysta msza święta w kościele p/w św. Zygmunta. Po mszy pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego odbędzie się manifestacja z udziałem samorządowców, pocztów sztandarowych i mieszkańców. Przewidziana jest też część artystyczna, którą przygotowała młodzież z RCKU w Łosicach. Serdecznie zapraszamy
Komentarze