W dniu 26 stycznia 2017r. w Przedszkolu Samorządowym w Niemojkach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Impreza została zorganizowana w Sali OSP w Niemojkach.
Pani dyrektor Małgorzata Hawryluk złożyła seniorom życzenia. Uroczystość uświetnił program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków, przygotowany pod kierunkiem nauczycieli (Stanisława Hawryluk, Dominika Kamińska, Agata Borychowska, Monika Gmitruk).
Wnuczęta obdarowały dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami, zaśpiewały gromkie „Sto lat”. Uroczystość upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze przy herbacie i cieście przygotowanym przez rodziców. Dominika Kamińska, Agata Borychowska Monika Gmitruk
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157679924845946]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze