Podczas Koncertu Finałowego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łosickim Domu Kultury gościliśmy formację muzyczną Nocny SuperSam. Dostaliśmy od nich prośbę o wsparcie projektu związanego z realizacją klipu do jednego z utworów. Jeśli ktoś słyszał NSS i chciałby poprzeć ten pomysł serdecznie zapraszamy. A tutaj treść wiadomości
Hej, Jak być może wiecie, od 2 miesięcy zbieramy z Nocnym SuperSam’em, środki na realizację teledysku. Mamy marzenie!!! Marzenie aby nakręcić klip na wysokim poziomie. Nie “prawie dobrze” tylko DOBRZE! Klip w którym głównym bohaterem jest Warszawa. Taki pomysł, taka idea. Czas na zbieranie środków właśnie się kończy. W tej chwili mamy 575 zł z 3000 tys. które planujemy uzbierać. To niecałe 20%. Niewiele. A zostało nam zaledwie kilka dni. Ustaliliśmy z SuperSamową ekipą że jeśli dobrniemy do 50% to drugie 50% dołożymy z własnej kieszeni. Co tam - i tak przyzwyczailiśmy się że większość kasy po zapłaceniu rachunków idzie w muzykę. Okładka, sesja zdjęciowa, nagrania w studio... I kika tysięcy złoty wchłania sztuka! ;] Jeśli podoba się Wam to co robi NSS i nie przeszliście jeszcze na “ciemną stronę mocy”, stronę przeciwników Owsiaka żyjących w ciągłym, niestety “typowo polskim” (w moim odczuciu), przeświadczeniu że na każdym kroku ktoś Was próbuje okraść i zrobić w chu...a, próbuje od Was wyłudzić kasę którą potem na pewno wepchnie sobie do kieszeni, to nakłaniamy z Nocnym SuperSam’em do zostania mecenasem sztuki Całość zajmuje 5 minut: [btn link="http://wspieramkulture.pl/projekt/491-Klik-klik-pierwszy-KLIP-Nocny-SuperSam-kreci-teledysk" target=""]NSS Kręci teledysk[/btn]] Nie trzeba się rejestrować. Polecamy Waszej uwadze szczególnie dwie poniższe cegiełki: 30 zł - PODZIĘKOWANIA I ZDJĘCIE - listowne podziękowania wraz ze zdjęciem z autografami członków zespołu 50 zł - FILMOWE PODZIĘKOWANIA - imienne podziękowania zamieszczone na końcu powstałego teledysku - Może tego klipu nie być i świat się nie zawali Ludzie nadal będą chodzili do pracy, będą mieli codzienne zmartwienia i troski, co jeść i gdzie spać. Podobnie mogłoby nie być wielu dzieł sztuki, organizacji pozarządowych, cudów architektury, “dotleniacza” na Placu Grzybowskim itp. Ale ktoś kiedyś powiedział: “Cholera, spróbujmy! Może uda się zrobić coś w miejscu gdzie nie ma nic” i z pomocą innych się udało. Może nam też się dzięki Wam uda. Pomyślcie jak przyjemnie byłoby obejrzeć teledysk który powstał dzięki Wam Słowo “solidarność” nabiera wtedy zupełnie innego znaczenia, które brzmi w czasie teraźniejszym Z góry wielkie dzięki i ukłony dla tych, którzy zechcą partycypować w tym przedsięwzięciu i szacunek dla tych którzy przeczytali tego maila do końca i uznali że to nie dla nich. Pozdrawiamy, Maciek i Nocny SuperSam.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze