Reklama

Nagrody i wyróżnienia dla naszych uczennic

30/09/2016 13:19

Gratulujemy pierwszych sukcesów plastycznych  w nowym roku szkolnym 2016/2017 naszym uczennicom z Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach. W  wojewódzkim konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży pt. "Jubileusz Chrztu Polski 966" II miejsce zajęła Emilia Mucha kl. IIIb Gimnazjum Nr 1, a Zuzanna Ostojska kl. IIIb Gimnazjum Nr 1 oraz Weronika Steciuk kl. IIIb ze Szkoły Podstawowej Nr 1 zdobyły wyróżnienie.

Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Profilaktyki i Wspierania Rozwoju Osobowości  Dzieci i Młodzieży ,,Wzrastanie’’ w  Przemyślu. Celem konkursu było  włączenie dzieci i młodzieży w obchody rocznicy powstania Państwa Polskiego, zainteresowanie historią przeszłości naszego Państwa oraz rozwijanie zainteresowań i zdolności twórczych dzieci. Gratulujemy Emilce, Zuzi, Weronice oraz ich rodzicom.  Życzymy kolejnych sukcesów.

Reklama

Joanna Olizaruk

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157674484387046]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości