Gratulujemy pierwszych sukcesów plastycznych w nowym roku szkolnym 2016/2017 naszym uczennicom z Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach. W wojewódzkim konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży pt. "Jubileusz Chrztu Polski 966" II miejsce zajęła Emilia Mucha kl. IIIb Gimnazjum Nr 1, a Zuzanna Ostojska kl. IIIb Gimnazjum Nr 1 oraz Weronika Steciuk kl. IIIb ze Szkoły Podstawowej Nr 1 zdobyły wyróżnienie.
Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Profilaktyki i Wspierania Rozwoju Osobowości Dzieci i Młodzieży ,,Wzrastanie’’ w Przemyślu. Celem konkursu było włączenie dzieci i młodzieży w obchody rocznicy powstania Państwa Polskiego, zainteresowanie historią przeszłości naszego Państwa oraz rozwijanie zainteresowań i zdolności twórczych dzieci. Gratulujemy Emilce, Zuzi, Weronice oraz ich rodzicom. Życzymy kolejnych sukcesów.
Joanna Olizaruk
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157674484387046]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze