Dobiegł końca sezon 2014/2015 Powiatowej Ligi Piłki Recznej. Wydarzenie zakończyło się 14 marca Wielkim Finałem, podczas którego rozegrano decydujące mecze. Finał, jak podkreślają Organizatorzy był "czasem na docenienie i nagrodzenie tych którzy tworzą PLPR czyli wszystkich chłopaków z takim zaangażowaniem grających w ręczną". Podczas meczy emocje były niesamowite, a na parkiecie panował duch sportowej rywalizacji. Zawodnicy dawali z siebie wszystko i ofiarnie walczyli do końca o każdy punkt.
Po rozegraniu wszystkich meczy i zliczeniu punktów z całego sezonu, kolejność drużynowa przedstawia się następująco:
1 miejsce - Łosiczanka 2 miejsce - ZS nr 1 3 miejsce - Hydrokop 4 miejsce - Absolwenci 5 miejsce - ZS nr 3 6 miejsce - ZS nr 2
Nagrody Indywidualne zdobyli:
Najlepszy bramkarz - Artur Mączyński ( Łosicznka) Najlepszy strzelec - Kacper Chwedoruk ( ZS nr 1) Najlepszy zawodnik - Karol KordaczukOrganizatorzy dziękują za wkład wszystkim zawodnikom, którzy razem grają, razem przeżywają każdy mecz i tym samym dają wyraz swojej sympatii dla PLPR. Już dzisiaj w imieniu osób zaangażowanych w PLPR zapraszamy na następny sezon - "dla każdego znajdzie się miejsce aby pobawić się w szczypiorniaka" - zapewniają Organizatorzy.
Gratulujemy świetnej gry, pięknej postawy sportowej oraz wytrwałości i konsekwencji, na przyszły sezon życzymy podwojenia drużyn grających w piłkę ręczną w naszym powiecie. Jednocześnie dziękujemy za wpsaniałe wyróżnienie jakie otrzymaliśmy podczas uroczystego zakończenia sezonu 2014/2015. Cieszymy się, że mogliśmy promować tą świetną sportową inicjatywę. Do zobaczenia w przyszłym sezonie!
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157650985065889]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze