Łosice po raz kolejny stały się stolicą motoryzacyjnych emocji! W ramach obchodów Dni Łosic 2024, ulicami miasta przejechała imponująca parada blisko 200 samochodów i motocykli, przyciągając tłumy entuzjastów i mieszkańców. Kolorowe, błyszczące pojazdy, od klasycznych modeli po nowoczesne maszyny, stworzyły niepowtarzalny spektakl, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko zaprezentowało piękno motoryzacyjnej pasji, ale również zjednoczyło lokalną społeczność we wspólnym świętowaniu.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. @Mazowsze.serce.Polski [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72177720319031628]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze