22 kwietnia, miłośnicy przyrody oraz troskliwi obywatele mieli wyjątkową okazję wziąć udział w świętowaniu Dnia Ziemi w Parku Miejskim im. Króla Aleksandra Jagiellończyka. Wydarzenie, zorganizowane wspólnie przez WOKAS – Centrum Ogrodnicze, Burmistrza Miasta i Gminy Łosice oraz inne lokalne instytucje, obiecywało nie tylko wspaniałą zabawę, ale także realne działania na rzecz ochrony środowiska.
Impreza rozpoczęła się o godzinie 10:00 i trwała do 11:30. Firma WOKAS przygotowała aż 250 sadzonek drzewek do rozdania, co pozwoliło każdemu uczestnikowi włączyć się w akcję zazieleniania naszej planety. Nie zabrakło także przysmaków – Pan Krzysztof Nowosielski zaserwował uczestnikom soczyste jabłuszka, aby uzupełnić energię po trudach sadzenia.
Dla najmłodszych uczestników przygotowano również upominki od Organizacji Odzysku Opakowań Rekopol, aby zachęcić ich do aktywnego udziału w akcji. Ale to jeszcze nie wszystko! Razem zasadzono drzewo, tworząc trwały ślad naszej troski o środowisko i przyszłe pokolenia.
Możemy zapewnić, że to nie była jedyna atrakcja czekająca na uczestników. Pozostałe niespodzianki odkryli dopiero na miejscu!
Fot. K. Sakowski/Łosice.info [gallery ids="113333,113334,113335,113336,113337,113338,113339,113340,113341,113342,113344,113346,113347,113348,113349,113350,113351,113352,113353,113354,113355"]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze