Reklama

Łosice świętują Dzień Ziemi

22/04/2024 13:25

22 kwietnia, miłośnicy przyrody oraz troskliwi obywatele mieli wyjątkową okazję wziąć udział w świętowaniu Dnia Ziemi w Parku Miejskim im. Króla Aleksandra Jagiellończyka. Wydarzenie, zorganizowane wspólnie przez WOKAS – Centrum Ogrodnicze, Burmistrza Miasta i Gminy Łosice oraz inne lokalne instytucje, obiecywało nie tylko wspaniałą zabawę, ale także realne działania na rzecz ochrony środowiska.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 10:00 i trwała do 11:30. Firma WOKAS przygotowała aż 250 sadzonek drzewek do rozdania, co pozwoliło każdemu uczestnikowi włączyć się w akcję zazieleniania naszej planety. Nie zabrakło także przysmaków – Pan Krzysztof Nowosielski zaserwował uczestnikom soczyste jabłuszka, aby uzupełnić energię po trudach sadzenia.

Reklama

Dla najmłodszych uczestników przygotowano również upominki od Organizacji Odzysku Opakowań Rekopol, aby zachęcić ich do aktywnego udziału w akcji. Ale to jeszcze nie wszystko! Razem zasadzono drzewo, tworząc trwały ślad naszej troski o środowisko i przyszłe pokolenia.

Możemy zapewnić, że to nie była jedyna atrakcja czekająca na uczestników. Pozostałe niespodzianki odkryli dopiero na miejscu!

Fot. K. Sakowski/Łosice.info [gallery ids="113333,113334,113335,113336,113337,113338,113339,113340,113341,113342,113344,113346,113347,113348,113349,113350,113351,113352,113353,113354,113355"]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości