W imieniu Organizatorów zapraszamy na koncert z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości, który odbędzie się 11 listopada o godz. 18.00 w Łosickim Domu Kultury.
Od marca br. trwało zadanie pn. "By tradycja żyła w nas" współfinansowane przez Miasto i Gminę Łosice.- mówi Agnieszka Dudziuk ze Stowarzyszenia Tanecznego Fabryka Talentów. - W ramach zadania organizowane były warsztaty wokalne, taneczne, fitnessowe i rękodzielnicze, na których uczestnicy zadania przygotowywali program związany z Tradycją i kulturą ludową. Jakże piękną okazją do prezentacji tego programu będzie rocznica 100-lecia odzyskania Niepodległości! Stowarzyszenie oraz Burmistrz MiG Łosice wraz z Łosickim Domem Kultury zapraszają więc na wspaniały Koncert, który odbędzie się w dniu 11 listopada o godzinie 18:00 w Łosickim Domu Kultury.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze