Reklama

List od samego Świętego Mikołaja

25/01/2021 11:52
List prosto z Kanady przysłał dzieciom z oddziału przedszkolnego przy SP. nr 2 w Łosicach, sam Święty Mikołaj.

2 grudnia 2020 roku dzieci z oddziału przedszkolnego grupa 0,,B" przy Szkole Podstawowej nr 2 im.Mikołaja Kopernika w Łosicach wraz ze swoją wychowawczynią Elżbietą Kasjaniuk napisały i wysłały list do Świętego Mikołaja do Kanady. - W liście tym dzieci opowiedziały o naszym mieście oraz szkole, w której się uczą. Serdecznie pozdrowiły Mikołaja i wysłały mu serduszka ze swoimi imionami. Z niecierpliwością czekały na odpowiedź. Aż tu nagle 19 stycznia 2021 roku pan listonosz przyniósł do klasy list, który napisał do nich Święty Mikołaj - mówi Elżbieta Kasjaniuk, nauczycielka.

- Dzieci z wypiekami na twarzy czekały, aż pani Ela otworzy lis i go przeczyta. Okazało się, że Święty Mikołaj przesłał dzieciom życzenia i po polsku napisał wszystkie ich imiona - dodaje Agata Andrzejuk, pracownica szkoły. Radości nie było końca.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości