Reklama

LIST DO BOGA

09/12/2013 17:16

Serdecznie zapraszamy na koncert realizowany dzięki Stypendium Prezydenta Miasta Siedlce pt. "List do Boga". Odbedzie się on 12 grudnia w CKiS w Siedlcach. Główną gwiazdą tego wieczoru będzie Gabriela Kardacz z Kornicy. Ponadto na scenie zagoszczą: Chór ADORAMUS pod dyrekcją Mirosława Odoszewskiego Band w składzie: Robert Protasewicz - perkusja Andrzej Maleńczuk - gitara Marek Matwiejczyk - gitara basowa Paweł Odoszewski - fortepian -Kamil Jóźwik Gabriela Kardacz - wokal Jak mówią sami artyści - Zagrają kilka, przyjemnych dla ucha i serc utworów, które  pozwolą nam wszystkim docenić to co otrzymaliśmy od Najwyższego. Wstęp oczywiście WOLNY!

Również zapraszamy

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości