Serdecznie zapraszamy na koncert realizowany dzięki Stypendium Prezydenta Miasta Siedlce pt. "List do Boga". Odbedzie się on 12 grudnia w CKiS w Siedlcach. Główną gwiazdą tego wieczoru będzie Gabriela Kardacz z Kornicy. Ponadto na scenie zagoszczą: Chór ADORAMUS pod dyrekcją Mirosława Odoszewskiego Band w składzie: Robert Protasewicz - perkusja Andrzej Maleńczuk - gitara Marek Matwiejczyk - gitara basowa Paweł Odoszewski - fortepian -Kamil Jóźwik Gabriela Kardacz - wokal Jak mówią sami artyści - Zagrają kilka, przyjemnych dla ucha i serc utworów, które pozwolą nam wszystkim docenić to co otrzymaliśmy od Najwyższego. Wstęp oczywiście WOLNY!
Również zapraszamy
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze