Reklama

Koncert Ola Ost - 3 Maj

01/05/2013 11:43
O OLI: Ola urodziła się 23 lutego 1989 roku w Warszawie. Już w czasach przedszkolnych przejawiała zainteresowanie muzyką i uczęszczała na lekcje pianina, później gitary. Jednak to miłość do śpiewania zwyciężyła. Ola nie szukała repertuaru. Zawsze wiedziała, że chce śpiewać piosenki rockowe. W 2004 roku poznała kompozytora i gitarzystę, Tomka Kalczyńskiego. Tomek, dostrzegając w niej duży potencjał zaproponował nagranie kilku piosenek demo. Jesienią 2006 został zarejestrowany pierwszy materiał. Rok 2007 i następne lata przynosiły kolejne sukcesy w postaci koncertów. Co roku Ola gra kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. O PŁYCIE: W lutym 2009 roku poznaje Andrzeja Puczyńskiego i w czerwcu jeszcze tego samego roku rozpoczyna pracę nad debiutancką płytą. Nagrania zostały w połowie przerwane pod wpływem wielu czynników. Ola zaczyna od nowa i weryfikuje utwory, które wchodzą na CD. W lipcu 2012 roku Ola podpisuje kontrakt wydawniczy z Polskimi Nagraniami. 26 października do sklepów trafia jej pierwsza solowa płyta pod tytułem „Pozory”. Na albumie znajduje się 15 piosenek, do których teksty napisała sama Ola. W nagraniach udział wzięli: Ola Ost (wokal, chórki, klawisz), Marcin Sienkiewicz (gitary), Tomek Kalczyński (bas, gitary), Irek Szczygieł (perkusja) Winicjusz Chróst (realizacja), Andrzej Puczyński (realizacja, mix i mastering). Talentu również użyczyli Mariusz Trzciński (Munfoto Studio) oraz Marta Karbownik (projekt graficzny). KILKA NIEPOTRZEBNYCH PEWNIE SŁÓW: Sama Ola o płycie:„Witam w moim świecie obłędu i pozorów. Karmi mnie tym na co dzień, ale wciąż mam nadzieję, że to tylko pozory”.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości