Reklama

Koncert z okazji 187. rocznicy Powstania Listopadowego

21/11/2017 10:50

W najbliższą niedzielę, 26 listopada, Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz oraz Dziekan Łosicki ks. Kanonik Sławomir Kapitan zapraszają na Koncert z okazji 187. rocznicy Powstania Listopadowego.

W programie znajdą się pieśni patriotyczne i żołnierskie w wykonaniu: Beaty Dunin – Wąsowicz – sopran, Grzegorza Piotra Kołodzieja – baryton, przy organowym akompaniamencie dyrektora artystycznego – Wiktora Brzuchacza.

Koncert odbędzie się o godzinie 19:00 w kościele pw. św. Zygmunta w Łosicach, wstęp wolny.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości