Młodzieżowe Rady Gmin Sarnaki i Łosice zapraszają na koncert charytatywny "Pomóż Magdzie" - Magda Hołub choruje na nowotwór. Koncert odbędzie się 3 kwietnia w Łosickim Domu Kultury o godz. 15.00
Wśród artystów, którzy będą występować dla Magdy znaleźli się:
Manufaktura No Name Orkiestra Szkoły Muzycznej Chór Gimnazjum Nr 2 w Łosicach Art Factory Aplauz By The Way Szkoła Karate Bushido Łosice The Punitive CasandraW programie znalazł się również turniej w FIFE oraz licytacja zebranych na ten przedmiotów.
Zapraszamy! Czasem jeden niewielki gest może pomóc odzyskać zdrowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze