Reklama

Koncert charytatywny dla Magdy

18/03/2016 12:49

Młodzieżowe Rady Gmin Sarnaki i Łosice zapraszają na koncert charytatywny "Pomóż Magdzie" - Magda Hołub choruje na nowotwór. Koncert odbędzie się 3 kwietnia w Łosickim Domu Kultury o godz. 15.00

Wśród artystów, którzy będą występować dla Magdy znaleźli się:

Manufaktura No Name Orkiestra Szkoły Muzycznej Chór Gimnazjum Nr 2 w Łosicach Art Factory Aplauz By The Way Szkoła Karate Bushido Łosice The Punitive Casandra

W programie znalazł się również turniej w FIFE oraz licytacja zebranych na ten przedmiotów.

Zapraszamy! Czasem jeden niewielki gest może pomóc odzyskać zdrowie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości