Reklama

Gramy z Orkiestrą

08/01/2014 14:57
W imieniu swoim, wolontariuszy i Łosickiego Domu Kultury zapraszamy na Koncert Finałowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W programie przewidziane występy artystyczne dzieci i młodzieży oraz licytacje. Podczas Licytacji będzie można nabyć nasze portalowe gadżety oraz min. przejazd po drodze szutrowej w roli co-drivera z kierowcą rajdowym. Ponadto przewidziany jest również koncert rockowy, zagrają: NOCNY SUPER SAM "Nocny SuperSam" to nietypowe, nowatorskie połączenie działań Teatru MŁYN z muzyką Wawrzyńca Dąbrowskiego ("Letters From Silence" "Frozen Lakes" i "Henry David"s GUN").  Stworzyły go: reżyserka i scenarzystka Natalia Fijewska-Zdanowska (teksty) i Agata Fijewska-Sękulska aktorka, znana z takich spektakli jak "Piąta rano","Niunia" czy "Draka" (śpiew).  Do współpracy zaprosiły kompozytora, autora tekstów i wokalistę Wawrzyńca Dąbrowskiego (muzyka, gitara, śpiew) oraz muzyków Macieja Rozwadowskiego (instrumenty perkusyjne) i Rafała Trzcińskiego (bas). "Nocny SuperSam" to projekt muzyczny, który jest zapisem warszawskich nocy. Osobistym, ostrym, intymnym. Bez pozy. Zapisem życia współczesnych dwudziesto-trzydziestolatków w brudnej, pędzącej, usmarowanej sprayem i ozdobionej neonami Warszawie. Mieście, które trudno polubić i którego trudno nie kochać... PANTA KOINA Panta Koina - nazwa grupy pochodzi od XIX wiecznej anarchistycznej, podziemnej organizacji studenckiej. Zespół powstał w 2005 r. w Parczewie, po kilkuletniej przerwie nastąpiła reaktywacja i w obecnym składzie zespół występuje od 2009 r. Muzyka powstająca wspólnymi siłami jest mieszanką różnych gatunków, które spajają przemyślane teksty (w tym poezja Zbigniewa Jerzyny, Rafała Wojaczka czy Michała Lermontowa) oraz mocny przekaz muzyczny. Zespół, mimo intensywnej pracy nad nowymi kawałkami często koncertuje (w tym jako support m.in. z Moskwą, KSU, Acid Drinkers, Kultem czy TLove). W 2011 r. kapela znalazła się w grupie 32 półfinalistów eliminacji na Przystanek Woodstock. Dzięki wygranym na przeglądach rockowych (I miejsce na Sounds of Borderland, Rykowisko Live, Rykozisko) w 2011 r. udało się zarejestrować materiał na epkę „Martwe miasta”. W 2013 r. wydano pierwszy długogrający album pt. „Pieśni ulic zniewolenia”. Skład: Hubert Bzoma - wokal, Robert Zapała - gitara, Łukasz Piłasiewicz – gitara, Marcin „Jeżu” Jerzyna – bas, Jakub Dziarmaga – perkusja. MIDWAY Grupa Midway powstała w 2008 roku w Siedlcach.Stało się to po objęciu funkcji wokalisty przez Rafała Kłosia. Początkowo Midway grał hard rocka inspirowanego twórczością artystów takich, jak Eric Clapton, TSA, Thin Lizzy i Breakout, z czasem styl ewoluował w cięższe rejony – eksperymenty heavy metal’owe z domieszką innych jego odmian. Za teksty odpowiada Rafał Kłoś, natomiast główny autor muzyki to Filip Boczek. Pierwsze koncerty grali w okolicach Siedlec (poza samymi Siedlcami w Międzyrzecu Podlaskim, Węgrowie, Mordach). Zespół jest w trakcie tworzenia materiału na pierwsze wydawnictwo (EP). Midway jest laureatem konkursu „Rockowe Zgrzyty” (Węgrów 2011).

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości