Reklama

GRAMY DLA DARKA

19/06/2024 17:05
Zapraszamy wszystkich na charytatywny turniej piłki nożnej, który odbędzie się w niedzielę 23 czerwca, na stadionie miejskim w Łosicach. Start o godzinie 10:00. Zbierajcie drużyny i działamy! Liczymy na Waszą obecność! Cały dochód zebrany w trakcie turnieju będzie przekazany na operację neurochirurgiczną, leczenie i rehabilitacje Dariusza Kęcla. Wpisowe wynosi 200 złotych od drużyny, format rozgrywek 5+1. W czasie trwania turnieju będzie stoisko z poczęstunkiem, dostepne będa m.in. ciasta, lemoniady, wata cukrowa czy popcornu. Po turnieju odbędzie się grill, także nie robimy obiadu w domu, przyjeżdżamy na stadion wspierać Foresta w rodzinnej atmosferze. Jeśli są osoby chętne, aby pomoć w organizacji tego ważnego wydarzenia, to informację uzyskacie dzwoniąc pod nr tel: Ewelina: 698473966 Dominik: 513961153 Sponsorem pucharów w turnieju jest firma Rol-Tech Łosice. Turniej jest organizowany pod patronatem burmistrza Miasta i Gminy Łosice oraz Łosickiego Domu Kultury. Link do zbiórki : https://www.siepomaga.pl/dariusz-kecel 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości