21 września odbył się w Łosicach koncert charytatywny z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie Aleksandry Wasiluk chorującej na chorobę nowotworową.
Ola ma 29 lat i choruje na chorobę nowotworową. Zachorowała w wieku 26 lat zaraz po urodzeniu drugiej córki. Kiedy w 2011 roku rozpoznano u Oli nowotwór złośliwy, podjęto stosowne leczenie. Chemioterapia niestety nie wykluczyła wszystkich zmian w kościach, dlatego w następstwie postępu choroby doszło do złamań patologicznych w obrębie kręgosłupa i barku. Pełna historia Oli dostępna Historia Oli
O koncercie oraz kwotach jakie już udało się zebrać opowiada Paweł Czmoch, jeden z Organizatorów Koncertu
[audio mp3="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2014/09/recording-20140923-101146.mp3"][/audio].
Na chwilę obecną z samego koncertu przekazano na konto Komitetu Społecznego "Pomóż Oli" kwotę ponad 40 tyś zł, ponadto trwa zbiórka w Caritas Polska, natomiast 28 września odbędzie się jeszcze mecz charytatywny, z którego dochód również przeznaczony zostanie na pomoc Oli.
W imieniu własnym oraz Organizatorów i Rodziny Oli dziękujemy wszystkim podmiotom, instytucjom, oraz osobom prywatnym, które włączyły się w tą szczytną ideę.
W dalszym ciągu przypominamy nr konta założonego przez Komitet Społeczny „Pomóż Oli” na które zbierane są pieniądze z przeznaczeniem na leczenie chorej Aleksandry Wasiluk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze