Reklama

Wszyscy grali dla Oli

23/09/2014 16:24

21 września odbył się w Łosicach koncert charytatywny z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie Aleksandry Wasiluk chorującej na chorobę nowotworową. 

Ola ma 29 lat i choruje na chorobę nowotworową. Zachorowała w wieku 26 lat zaraz po urodzeniu drugiej córki. Kiedy w 2011 roku rozpoznano u Oli nowotwór złośliwy, podjęto stosowne leczenie. Chemioterapia niestety nie wykluczyła wszystkich zmian w kościach, dlatego w następstwie postępu choroby doszło do złamań patologicznych w obrębie kręgosłupa i barku. Pełna historia Oli dostępna Historia Oli

Reklama

O koncercie oraz kwotach jakie już udało się zebrać opowiada Paweł Czmoch, jeden z Organizatorów Koncertu

[audio mp3="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2014/09/recording-20140923-101146.mp3"][/audio]

.

Na chwilę obecną z samego koncertu przekazano na konto Komitetu Społecznego "Pomóż Oli" kwotę ponad 40 tyś zł, ponadto trwa zbiórka w Caritas Polska, natomiast 28 września odbędzie się jeszcze mecz charytatywny, z którego dochód również przeznaczony zostanie na pomoc Oli.

W imieniu własnym oraz Organizatorów i Rodziny Oli dziękujemy wszystkim podmiotom, instytucjom, oraz osobom prywatnym, które włączyły się w tą szczytną ideę.

Reklama

W dalszym ciągu przypominamy nr konta założonego przez Komitet Społeczny „Pomóż Oli” na które zbierane są pieniądze z przeznaczeniem na leczenie chorej Aleksandry Wasiluk.

Komitet Społeczny „POMÓŻ OLI” Międzyrzecka 53 08-200 Łosice BS Łosice  19 8038 0007 0001 0004 2000 0010

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157647930170951]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości