Pamiętacie zespół EMU ON THE ROAD (skład: Albert Zubkowicz, Łukasz Chaciński i Michał Zubkowicz)? Tak to Oni występowali na Festiwalu Muzyki Granej na Żywo "GRAMY SWOJE" i to Oni gościli na naszej imprezie NA WSCHÓD. Miło nam poinformować, że Emu wygrali EMERGENZA FESTIVAL POLSKA - PIERWSZA RUNDA Eliminacje
EMERGENZA FESTIVAL POLSKA wystartowała z 3 polską edycją największego na świece festiwalu dla młodych zespołów bez kontraktów płytowych. Zespoły mierzą się ze sobą na terenie kraju w 10 miastach, 25 klubach, na 65 koncertach. Najlepsze z grup, które zwyciężą w finałach krajowych, spotykają się na finale światowym Emergenzy, w Niemczech na Taubertal Open Air Festival (lato 2014) skąd Finalista pojedzie w trasę po całej Europie.Emu On The Road, 1 grudnia w warszawskim klubie FONOBAR wystąpił w koncercie eliminacyjnym i wygrał go. Gratulujemy serdecznie chłopakom i trzymamy kciuki, żeby wygrali też koncert finałowy.
wariatka tanczy ▶ custom player
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze