Reklama

Dzień Kobiet w Borsukach

11/03/2015 08:45

8 marca KGW Borsuki zorganizowało spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Miłe popołudnie wypełnione było rozmowami przy kawie i cieście, życzenia wraz ze słodkim upominkiem złożyli strażacy z OSP Borsuki, a niespodzianką dla wszystkich pań był zabieg pielęgnacyjny na dłonie - naturalny piling cukrowy i ciepła maska parafinowa. Na zakończenie jeszcze jeden upominek - tym razem od KGW, które przygotowało własnoręcznie pachnące mydełka.

Informacja i foto Stowarzyszenie Malowniczy Zakątek Borsuki nad Bugiem

Reklama
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157650831092167]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości