8 marca KGW Borsuki zorganizowało spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Miłe popołudnie wypełnione było rozmowami przy kawie i cieście, życzenia wraz ze słodkim upominkiem złożyli strażacy z OSP Borsuki, a niespodzianką dla wszystkich pań był zabieg pielęgnacyjny na dłonie - naturalny piling cukrowy i ciepła maska parafinowa. Na zakończenie jeszcze jeden upominek - tym razem od KGW, które przygotowało własnoręcznie pachnące mydełka.
Informacja i foto Stowarzyszenie Malowniczy Zakątek Borsuki nad Bugiem
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze