
Z okazji święta nauczycieli, wychowawców, pedagogów oraz wszystkich pracowników oświaty część artystyczną przygotowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego szkoły podstawowej pod opieką pani Anny Zaniuk oraz szkolny chór. Uroczystość została uświetniona obecnością Burmistrza Miasta i Gminy Łosice pana Mariusza Kucewicza, który złożył pracownikom szkoły życzenia. Była to także okazja aby nagrodzić nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji za wytrwałą pracę.
tekst i zdjęcia: I. G. Mazurek
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze