Reklama

„CUDOWNYCH RODZICÓW MAM …”

29/05/2017 08:43

25 maja 2017 roku w Przedszkolu Samorządowym w Niemojkach odbyła się wielka uroczystość z okazji Dzień Rodzinny.

Pani dyrektor Małgorzata Hawryluk powitała rodziców i złożyła im życzenia. Przedszkolaki pod kierunkiem nauczycielek: Moniki Gmitruk, Stanisławy Hawryluk i Dominiki Kamińskiej, zaprezentowały dla rodziców wierszyki, piosenki i tańce. Dzieci chciały w ten sposób podziękować swoim Rodzicom za troskę i miłość jaką są obdarzani na co dzień. Na zakończenie dzieci wręczyły portrety swoim Rodzicom i zaprosiły na słodki poczęstunek. To była piękna, pełna wzruszeń, uśmiechów i oklasków uroczystość. Monika Gmitruk Stanisława Hawryluk Dominika Kamińska

Reklama

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157681313962734]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości