Reklama

Bal karnawałowy i święto babć i dziadków

05/02/2019 13:47

Bal karnawałowy i uroczystość przygotowana specjalnie dla babć i dziadków to wydarzenia, które odbyły się na koniec stycznia w Przedszkolu Samorządowym w Niemojkach.

W poniedziałek 21 stycznia w Przedszkolu Samorządowym w Niemojkach odbył się Bal Karnawałowy. - Przedszkolaki przebrane były za różnorodnych bohaterów znanych bajek - mówi Monika Gmitruk, nauczycielka PS Niemojki - w sali przedszkolnej można było spotkać wróżki, czarownice, motylki, rycerzy, policjantów, czy Spider-Mana lub Batmana. Przebrania były doskonałe i dopracowane w każdym calu, więc rozpoznanie poszczególnych dzieci było nie lada wyzwaniem. Zabawa karnawałowa rozpoczęła się prezentacją strojów a później wszyscy wspólnie bawiliśmy się  przy wesołej muzyce. Nie zabrakło również  zabaw i konkursów karnawałowych a także słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców naszych przedszkolaków - dodała M. Gmitruk.

Reklama
Dzień później w sali OSP, przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Niemojkach i uczniowie I-III klasy Szkoły Podstawowej w Niemojkach wraz z nauczycielami, przygotowali uroczystość z okazji  Dnia Babci i Dziadka. Uczestników powitała dyrektor Małgorzata Hawryluk, która złożyła również życzenia przybyłym na uroczystość seniorom. W rolę aktorów programu artystycznego wcieliły się natomiast dzieci, które podczas finału imprezy odśpiewały gromkie "Sto Lat" i obdarowały dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Nie zabrakło łez wzruszeń i dużych emocji. [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157689435992763]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości