Wczoraj od godziny 18.00 w sali klubowej Łosickiego Domu Kultury odbywało się spotkanie z grupą JESUS CREW, która szerzy akcję euromission. Na spotkaniu nie zabrakło części artystycznej, która zachwyciła przybyłych tam uczestników. Odbył się krótki spektakl wystawiony przez członków grupy , występy wokalne oraz modlitwy. Członkowie grupy JESUS CREW opowiadali o swoich życiowych niepowodzeniach,oddaleniu się od Boga i jak akcja euromission przyczyniła sie do tego, aby znów byli blisko Niego. Wczoraj grupa spotkała się również z władzami miasta m.in. z Panem burmistrzem Januszem Kobylińskim. Oczywiście odwiedzili też mnóstwo polskich miast od 2012 roku w około 100 m.in. w Miedzyrzecu Podlaskim, Białej Podlaskiej, Siedlcach. Ogólnie euromission działa w całej Europie. Początek swój miała w Norwegii, zaś euromission Polska rozpoczęła swoją działalność 6 lat temu. Cel, który jej przyświeca to zwrócenie Europy do Boga. Wizję ewangelizacji grupa wypełnia poprzez koncerty. spektakle, przedstawienia dla dzieci, spotkania ,które odbywaja się w wielu krajach Europy m.in.w Norwegii, Danii, Niemczech, Polsce, Irlandii Północnej , Chorwacji i na Węgrzech. Jeszcze dzisiaj, jutro i w sobotę odbywać się będą spotkania w parku miejskim w centrum Łosic oraz wieczorami od 18.00 w sali klubowej Łosickiego Domu Kultury.
Komentarze