Zgodnie z coroczną tradycją 21 i 22 stycznia w Przedszkolu Nr 1 w Łosicach obchodzono w Święto Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały się na tę uroczystość z wielkim zaangażowaniem i w tajemnicy przed Dziadkami. Impreza miała charakter wewnątrzgrupowy i w każdej grupie przebiegała inaczej.
Były jasełka, inscenizacje, wierszyki, piosenki i tańce. Niejednej babci i niejednemu dziadkowi poleciała łezka wzruszenia. Wnuki pokazały się z najlepszej strony, zabłysnęły swoimi zdolnościami, odwagą, potrafiły w tym wyjątkowym dniu być grzeczne, właściwie się zachować. Po częściach artystycznych w każdej grupie babcie i dziadkowie przygotowali dla swoich pociech słodki poczęstunek. Przy wspólnym stole było wiele radości, czułości i ciepła, dzieci obdarowały „Dziadków” prezentami – laurkami, złożyły życzenia. W całym przedszkolu czuć było atmosferę tych niezwykłych świąt.
Tekst : Marzanna Bujalska
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157662136310864]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze