Reklama

Koncert Świąteczny

30/12/2015 17:38

Do naszej redakcji wpłynęło zaproszenie na Koncert Świąteczny organizowany przez uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach. Organizatorzy napisali:

"Od jakiegoś czasu przygotowujemy się do Świątecznego Koncertu; to już druga edycja takiego przedsięwzięcia organizowanego przez uczniów naszej szkoły! Świetny sposób na zaprezentowanie utalentowanej młodzieży! Będziemy mogli podziwiać występy muzyczne oraz skecze z naszymi licealistami w rolach głównych! Do nabycia będą ozdoby wykonane ręcznie. Przewidziane są też konkursy, podczas których gwarantujemy niezapomniane emocje... W pomoc przy realizacji włączyli się też nasi młodsi koledzy ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 w Łosicach! Nie zabraknie oczywiście Mikołaja, choinki, prezentów, wspaniałej atmosfery i uśmiechu na twarzy… NA PEWNO POCZUJEMY CUDOWNĄ MAGIĘ ŚWIĄT!!! Wystartujemy już 6 STYCZNIA O GODZINIE 15.30! Serdecznie zapraszamy i liczymy na Wasze przybycie, bez Was to się nie uda!!!"

Reklama

Takiego zaproszenie nie można przegapić - do zobaczenia!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości