18.12.2015r. w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Łosicach z gwiazdą i kolędnikami przedszkolaki z gr. II ,,Muchomorki” zapoznały kolegów i koleżanki z tradycją kolędowania . Całe przedszkole śpiewało kolędy, po czym Pani Dyrektor złożyła dzieciom i personelowi świąteczne życzenia. Podczas dzielenia się opłatkami była radość i łzy wzruszenia.
O godz. 13. 00. występy swoich dzieci podziwiali rodzice.
Tekst : Zofia Margraf Foto : Teresa Czmoch
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157660410189853]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze