Reklama

Przedszkolne kolędowanie ,,Hej kolęda, kolęda”

24/12/2015 09:09

18.12.2015r. w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Łosicach z gwiazdą i kolędnikami przedszkolaki z gr. II ,,Muchomorki” zapoznały kolegów i koleżanki z tradycją kolędowania . Całe przedszkole śpiewało kolędy, po czym Pani Dyrektor złożyła dzieciom i personelowi świąteczne życzenia. Podczas dzielenia się opłatkami była radość i łzy wzruszenia.

O godz. 13. 00. występy swoich dzieci podziwiali rodzice.

Tekst : Zofia Margraf Foto : Teresa Czmoch

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157660410189853]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości