Powiedz o swoich potrzebach – wspólnie zmieńmy Łosice na lepsze

0
124

Projekt Łosickiego Domu Kultury pt. „Kultura dla każdego” znalazł się wśród 50 projektów z całej Polski, które zakwalifikowały się do programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2020. W związku z powyższym zaprasza się  mieszkańców miasta i gminy Łosice na otwarte spotkanie informacyjne, które odbędzie się 9 marca br. (poniedziałek) o godz. 17.00 w sali widowiskowej ŁDK.

– Zechcemy by wspólnie porozmawiać o tym, co sądzicie na temat naszej gminy, jakie macie potrzeby, oczekiwania, marzenia, pomysły, co Was inspiruje, a czego brakuje. Będziemy również rozmawiać na temat organizowanych wydarzeń, zajęć artystycznych, ale też przeszkód w dostępie do kultury. Podczas spotkania poinformujemy również o możliwości zrealizowania własnych inicjatyw razem z ŁDK-iem oraz powiemy w jaki sposób będzie można pozyskać z ŁDK-u fundusze na realizację Waszych pomysłów. Będziemy dysponować kwotą pond 22 tys. zł na realizację Waszych inicjatyw! – informuje Dorota Kozłowska, dyrektorka ŁDK. – Zapraszamy wszystkich, którzy mają głowy pełne pomysłów i chcą działać w lokalnym środowisku. Wasze przemyślenia, uwagi i wskazówki będą dla nas bardzo cenne, dlatego bardzo liczymy na Waszą obecność – dlatego przybywajcie, informujcie i udostępniajcie – dodaje dyrektorka.

Reklama

Projekt „Kultura dla każdego” został dofinansowany w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury – Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne.

Reklama
Poprzedni artykułŚwiętuj z nami Dzień Kobiet
Następny artykułW marcu obłożenia schodów betonowych – rabat do 20%!