Nietrzeźwi na zakazach

0
757

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo internetowe
20 lutego 23-letnia mieszkanka powiatu łosickiego zgłosiła, że nieznana osoba na portalu OLX.pl zamieściła ogłoszenie o sprzedaży pelletu lava. Po wpłaceniu na wskazane konto 1780 zł sprzedający zerwał kontakt i do dnia dzisiejszego kupująca nie otrzymał towaru.

Reklama

Uszkodzenie mienia
21 lutego w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu mienia. Nieznany sprawca w Łosicach uszkodził trzy opony, powodując straty w wysokości 750 zł na szkodę 52-letniego pokrzywdzonego mieszkańca Łosic.

Nietrzeźwy na zakazie
23 lutego w Niemojkach, 64-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował volkswagenem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,5 promil alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że mężczyzna ma dożywotni sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Kradzież drzewa
24 lutego w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży drzewa z działki w miejscowości Czuchów Pieńki w części należącej do Lasów Państwowych. Sprawcą kradzieży okazał się 73- letni mieszkaniec gminy Platerów. Strażnicy leśni oszacowali straty na kwotę 2856 złotych.

Kolizja
24 lutego w Chlebczynie, 26-letnia mieszkanka gminy Łomazy kierując skodą najechała na tył poprzedzającego ją jeepa, którym kierowanego przez 35- letnia mieszkankę Ząbek. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, kierująca skodą została ukarana mandatem.

Nietrzeźwy na zakazie
25 lutego w Huszlewie, 21-letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował audi w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1,4 promil alkoholu w organizmie.

Nietrzeźwy na zakazie
25 lutego w Czeberakach łosiccy dzielnicowi zatrzymali, 49-letniego mieszkańca gminy Stara Kornica, który kierował motocyklem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,7 promil alkoholu w organizmie.

Pożar
25 lutego w Łosicach doszło do pożaru drewnianej stodoły krytej blachą. W wyniku zdarzenia nikt nie doniósł obrażeń, stodoła wraz ze znajdującym się w środku sprzętem uległa całkowitemu spaleniu, pokrzywdzona oszacował straty na 600 tys. zł. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi KPP w Łosicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Siedlcach.

Poszukiwani
25 lutego, łosiccy policjanci działając na podstawie sądowych nakazów doprowadzenia zatrzymali czterech poszukiwanych mężczyznę z powiatu łosickiego. Osoby w wieku od 24 do 43 lat, które ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyźni po uiszczeniu zaległej grzywny zostali zwolnieni.

mł.asp. Weronika Wujek

Reklama
Poprzedni artykułKonstrukcja Szkieletowa Domek Całoroczny 5m/7m
Następny artykułPracownicy z Ukrainy, Wschodu, Azji, Leasing Pracowników