Znowu znaleźli narkotyki

0
11

W zeszłym tygodniu łosicka policja odnotowała następujące zdarzenia:

Kradzież portfela
W dniu 24 lutego 2014r. do Komendy Policji zgłosił się 61 letni mieszkaniec Łosic, który złożył zawiadomienie o kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy w kwocie 320 złotych. Do kradzieży doszło poprzedniego dnia na terenie Łosic.

Kradzież roweru
W dniu 24 lutego 2014r. w miejscowości Nowa Kornica 65 letni mieszkaniec gm. Stara Kornica dokonał kradzieży roweru górskiego o wartości 500 złotych na szkodę 73 letniego mieszkańca tej samej gminy. Skradziony rower został odzyskany. Sprawca niebawem usłyszy zarzut kradzieży.

Nietrzeźwy kierujący
W dniu 28 lutego w miejscowości Zakrze policjanci Łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki VW Passat. Kierujący pojazdem 49 letni mieszkaniec gm. Korczew znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie stanu trzeźwości wykazało 0,80 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ujawnione narkotyki
W dniu 27 lutego 2014r. w Łosicach na ul. Wiejskiej policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego w trakcie kontroli samochodu osobowego marki BMW w którym znajdowało się dwóch mieszkańców Łosic w wieku 29 i 27 lat ujawnili dwa pakiety z narkotykami, amfetaminą i marihuaną. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych.

opracował asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama