Zbierają na leczenie Natalii

10
284

10 listopada ok godz 16:30 miał miejsce się wypadek na DK2 w kierunku Siedlec (Marysin gm.Kałuszyn). W wypadku brały udział dwa pojazdy, samochód osobowy, którym podróżowało 4 os. i ciężarowy-TIR 1 os. Jedną z osób poszkodowanych w wypadku jest Natalia Jaszczuk z Olszanki. Dziewczyna ma 22 lata, studiuje w Warszawie.  W wypadku doznała ciężkich obrażeń i czeka ją długa rehabilitacja. Dlatego społeczność lokalna, a przede wszystkim znajomi Natalii zorganizowali poprzez portal ZRZUTKA.PL zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację dziewczyny. Jak podkreślają organizatorzy “każda złotówka się liczy”.

Według OSP Kałuszyn, zaraz po otrzymaniu zawiadomienia przybyłe na miejsce zdarzenia służby ratownicze niezwłocznie przystąpiły do wydobywania osób poszkodowanych z auta. Czynności te wymagały wspomagania i użycia narzędzi hydraulicznych. Strażacy po wydobyciu pierwszej osoby poszkodowanej natychmiast przystąpili do reanimacji, niestety mimo wysiłku ratowników u wydobytej z auta młodej kobiety stwierdzono zgon. W tym samym czasie kolejne zastępy wydobywały z auta pozostałych uczestników zdarzenia. Jak podaje OSP Kałuszyn w wypadku śmierć na miejscu poniosły dwie młode kobiety, kierująca pojazdem i pasażerka siedząca z tyłu za nią.

Jedna z ofiar – mężczyzna został przetransportowany przez ZRM do szpitala, natomiast kobietę, która znajdowała się wg ratowników w stanie ciężkim dowieziono na miejsce lądowiska LPR w Janowie.

Przyczyny wypadku ustala Policja. W akcji ratowniczej wg kolejności przyjazdu brali udział: ZRM, dwa zastępy OSP Kałuszyn, OSP Sinołęka, Policja, dwa zastępy PSP Mińsk Maz. ZRM (2), Prokurator.

[btn link=”https://zrzutka.pl/w25zrr” color=”red” size=”size-m” target=””]Zrzutka dla Natalii[/btn]

Foto: OSP Kałuszyn

Reklama

10 KOMENTARZE

  1. Dajcie spokoj jaka tragedi. Ja w tym czasie wracalam z warszawy widzialam ten.wypadek byl.objazd straszna starta współczucie dla rodziny.

  2. KOCHANI POMODLMY SIĘ ZA OSOBY KTÓRE ODESZŁY. WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ DAC IM PANIE A SWIATŁOSC WIEKUISTA NIECHAJ IM SWIECI NIECH ODPOCZYWAJA W POKOJU WIECZNYM AMEN

Comments are closed.