Zatrzymano poszukiwanych

0
0

W minionym tygodniu łosicka policja odnotowała następujące zdarzenia:

Zatrzymani poszukiwani
W dniu 24 marca 2014 roku łosiccy policjanci zatrzymali cztery osoby poszukiwane. Trzech z nich zostało doprowadzonych do Zakładu Karnego w Siedlcach w celu odbycia kary pozbawienia wolności, czwarty z zatrzymanych po zapłaceniu grzywny został zwolniony.

Groźby
W dniu 25 marca 2014 roku w miejscowości Szańków 39 letni mieszkaniec gm. Łosice groził podpaleniem dla 27 letniego mieszkańca tej samej gminy, przy czym pokrzywdzony obawia się, że groźby te mogą zostać spełnione. KPP Łosice prowadzi postępowanie w tej sprawie

Pożar
W dniu27 marca 2014r. w miejscowości Serpelice zaistniał pożar garażu w wyniku, którego spłonął ciągnik rolniczy Ursus samochód osobowy marki Fiat Seicento oraz wyposażenie garażu. Wartość strat ani przyczyna pożary nie jest jeszcze znana. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Samobójstwo
W dniu 27 marca 2014r. w miejscowości Stare Mierzwice 28 letni mieszkaniec tej miejscowości w budynku garażu odebrał sobie życie poprzez powieszenie. Na miejscu policjanci wykonali czynności pod nadzorem Prokuratora, ciało zmarłego zostało zabezpieczone w Prosektorium Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.

opracował asp. Tomasz Zozula KPP Łosice