Zatrzymanie poszukiwanego

0
775

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Zatrzymany poszukiwany 09.06.2020r. łosiccy mundurowi działając na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy , zatrzymali 27-letniego mieszkańca gm. Łosice. Mężczyzna został przewieziony i osadzony w ZK w Siedlcach.

Reklama

Kradzież z włamaniem 01-10.06.2020r. w miejscowości Górki, nieznany sprawca włamał się do domku letniskowego po uprzednim wybiciu szyby w oknie, po czym dokonał kradzieży siekiery oraz uszkodził wewnętrzne drzwi do pomieszczeń. Pokrzywdzony, 67-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego na tę chwilę nie oszacował strat. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy kierujący 10.06.2020r. w Olszance 28-letni mieszkaniec gm. Olszanka kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 0,8 promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy kierujący 12.06.2020r. w Mierzwicach, 71-letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zdarzenie drogowe 14.06.2020r., na w miejscowości Niemojki, 21-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego, kierując samochodem osobowym m-ki Renault zjechał na lewe pobocze drogi, a następnie uderzył w pryzmę piachu i betonowe kręgi na nieogrodzonej posesji. Kierujący był trzeźwy, z obrażeniami ciała  został przewieziony do szpitala. KPP w Łosicach ustala przyczyny i okoliczności zdarzenia.

mł. asp. Nina Zaniewicz

 

Reklama
Poprzedni artykułNielegalna plantacja konopii
Następny artykułJednorazowe chirurgiczne medyczne zapasowe maski na twarz do ochrony przed wirusami