Założyli fałszywe konto

0
541

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież  piły
W nocy z 18/19 listopada 2019r. w miejscowości Borsuki nieznany sprawca z niezamkniętego garażu na posesji dokonał kradzieży pilarki spalinowej marki  Stihl oraz 60 litrów oleju napędowego. 48-letni pokrzywdzony oszacował wartość strat na 2400 złotych. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Oszustwo
21 listopada 2019r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o oszustwie, polegającym na utworzeniu konta internetowego z wykorzystaniem danych 20-letniej mieszkanki gminy Sarnaki, zamówieniu od jednej z firm kosmetycznych produktów o łącznej wartości blisko 500 zł i nieuiszczeniu płatności. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kradzież paliwa
24 listopada 2019r. na jednej ze stacji paliw na terenie Łosic kierujący samochodem osobowym m-ki Daewoo zatankował pojazd po czym nie uiszczając opłaty w wysokości ponad 100 zł odjechał ze stacji. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Pożar.
23 listopada 2019r. w m. Olszanka doszło do pożaru samochodu osobowego zaparkowanego wewnątrz przydomowego garażu, w wyniku którego pojazd uległ spaleniu, nikt z domowników nie odniósł obrażeń. 35-letnia pokrzywdzona nie była w stanie oszacować strat, policja ustala przyczyny pożaru.

 

mł. asp. Nina Zaniewicz