Zagłosuj na Franopol

0
0

Stowarzyszenie Franopol Sosnowa Kraina bierze udział w staraniu się o dodatkowe środki zewnętrzne na działalnośc integracyjną. Od 31 sierpnia do 6 września możecie wspomóc Franopol w ich dążeniu biorąc udział w głosowaniu i zdecydować, która z organizacji otrzymać ma dodatkowe nagrody wysokości: 5 tys. zł., 3,5 tys. zł. oraz 2 tys. zł. Nagrody otrzymają organizacje, które zdobędą największą liczbę Waszych głosów.

Stowarzyszenie Franopol Sosnowa Kraina napisało projekt pt. Integracja Grzybowa realizowany on będzie na ogólnodostępnym placu rekreacyjno-sportowym Sosnowa Kraina we wsi Franopol, gm. Sarnaki. Członkowie Stowarzyszenia tak piszą o projekcie: “Chcemy nie tylko poprawić estetykę i funkcjonalność poprzez wybudowanie wiaty z tablicami dydaktycznymi, ale również postawić na zdobycie wiedzy o grzybach. Ich podziale, przyrządzaniu, zasadach dobrego grzybiarza. Projekt ma zintegrować wielopokoleniową społeczność na każdym z etapów projektu, dodatkowo dając dobre wzorce zachować również dla społeczności spoza gm. Sarnaki. Chętni mieszkańcy wykonają tabliczki z nr własnych posesji z malunkiem grzyba, dając znak rozpoznawalny rodziny. Finałem projektu będzie wspólne Grzybobranie, połączone z edukacją, degustacją potraw własnoręcznie przygotowanych przez społeczność lokalną, śpiewem i zabawami przy muzyce oraz konkursami dla dzieci. Młodzież stworzy film z przeprowadzonych działań i zamieści go na youtube.”

Wspomóżmy działania Stowarzyszenia oddając na nich głos [btn link=”http://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/granty/glosowanie.html” target=””]GŁOSUJ TUTAJ[/btn]