Zabrał pijanemu kluczyki od samochodu

1
658
W zeszłym tygodniu łosiccy policjanci interweniowali w następujących zdarzeniach:
.
Oszustwo internetowe
30 lipca 2019 roku do tut. KPP zgłosiła się, 37 letnia mieszkanka Łosic, która złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Pokrzywdzona za pośrednictwem jednego z portali internetowych kupiła telefon komórkowy, za który dokonała płatności na wskazane konto w wysokości 900 złotych. Sprzedający pomimo tego nie wywiązał się z umowy i nie wysłał aparatu kupującej.
.
Naruszenie miru domowego
30 lipca 2019 roku w Łosicach na teren prywatnej posesji należącej do, 54 letniego mieszkańca tej miejscowości wdarł się mężczyzna i pomimo żądania właściciela nie chciał jej opuścić. Pokrzywdzony złożył w tej sprawie zawiadomienie o naruszeniu miru domowego. Sprawcą jest mieszkaniec Łosic.
.
Zatrzymane prawo jazdy za prędkość
2 sierpnia 2019 roku w miejscowości Platerów na trasie DK-19 policjanci ruchu drogowego  zatrzymali do kontroli drogowej, 23 letniego mieszkańca powiatu dębickiego, który kierując samochodem osobowym marki BMW przekroczył dopuszczalną w obszarze zabudowanym prędkość o 54 km/h. Sprawca stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem karnym.
.
Zdarzenie drogowe
2 sierpnia 2019 roku w miejscowości Puczyce na trasie DK-19, 33 letni mieszkaniec gminy Platerów kierując samochodem osobowym marki BMW zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie doprowadził do zderzenia z jadącym samochodem ciężarowym marki MAN. Kierujący osobówką z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Siedlcach. Kierujący ciągnikiem siodłowym, 27 letni mieszkaniec gminy Olszanka nie doznał obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zmęczenie kierującego BMW.
.
.
Nietrzeźwy kierujący
2 sierpnia 2019 roku w miejscowości Patków, 53 letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował po drodze publicznej samochodem marki Daewoo będąc pod widocznym działaniem alkoholu. Jeden z mieszkańców tej miejscowości widząc tę sytuację zabrał kierującemu kluczyki uniemożliwiając mu dalszą jazdę i powiadomił Policję. Kierujący odmówił poddania się badaniu alkometrem, w związku z czym została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna posiada prawomocny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
.
asp. szt. Tomasz Zozula

1 KOMENTARZ

Comments are closed.