Z promilami za kółkiem

0
243

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Zatrzymany poszukiwany
14 stycznia 2019 roku w Łosicach policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Audi. Kierujący pojazdem, 33 letni mieszkaniec Zgierza okazał się osobą poszukiwaną na podstawie sądowego nakazu. Mężczyzna po uiszczeniu grzywny i wykonaniu czynności służbowych został zwolniony.

Zatrzymany nieletni
15 stycznia 2019 roku łosiccy dzielnicowi działając na podstawie Sądowego Nakazu Doprowadzenia zatrzymali, 17 letniego mieszkańca gminy Platerów. Nieletni, który nie powrócił z przepustki do placówki wychowawczej został doprowadzony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Borowiu.

Wypadek drogowy
18 stycznia 2019 roku w miejscowości Rudka, 32 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierując samochodem osobowym marki Daewoo nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków drogowych, przez co w trakcie mijania z samochodem ciężarowym stracił panowanie nad pojazdem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący z obrażeniami dolnych kończyn został przewieziony do szpitala w Białej Podlaskiej. Badanie stanu trzeźwości wykazało 0,40 promila alkoholu w organizmie.

Dachowanie pojazdu
18 stycznia 2019 roku w miejscowości Harachwosty, 28 letnia mieszkanka gminy Huszlew kierując samochodem osobowym marki Skoda nie dostosowała prędkości jazdy do panujących warunków drogowych w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi doprowadzając do wywrócenia pojazdu. Kierująca nie doznała poważniejszych obrażeń, w czasie zdarzenia była trzeźwa.

Kłusownictwo
18 stycznia 2019 roku w tut. KPP Prezes Koła Łowieckiego Basior z Łosic złożył zawiadomienie o kłusownictwie. Do zdarzenia doszło w okresie od grudnia 2018r do 12 stycznia 2019r. w kompleksie leśnym wsi Stare Mierzwice. Nieznani sprawcy posługując się wnykiem – stalową linką umocowaną do drzewa skłusowali jelenia. Pokrzywdzonym jest Skarb Państwa, wartość zwierzęcia nie została oszacowana.

asp. szt. Tomasz Zozula

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o