Z promilami za kółkiem

0
750

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież z włamaniem
01/02.05.2020r. w m. Nowe Szpaki, nieznany sprawca wyłamał deski ściany stodoły, po czym dokonał kradzieży elektronarzędzi i narzędzi stolarskich. 40-letni pokrzywdzony oszacował straty na 4700zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy kierujący
01.05.2020r. w Starej Kornicy, 66-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego kierował samochodem osobowym m-ki Ford w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zdarzenie drogowe
01.05.2020r. w m. Stare Mierzwice, kierujący samochodem osobowym m-ki Volvo, 31-letni mieszkaniec gm. Platerów, nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowany samochód m-ki Audi. Kierujący i pasażer Volvo nie donieśli obrażeń, kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem.

Wypadek drogowy
01.05.2020r. w Łosicach, 20-letnia kierująca samochodem osobowym m-ki VW, wyjeżdżając z podporządkowanej ul. Leśnej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 32-letniemu kierującemu samochodem osobowym m-ki Seat, jadącemu ul. Lubelską, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów i wywrócenia Seata na dach. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że kierujący Seatem, mieszkaniec gminy Platerów, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Kierująca VW, mieszkanka gm. Olszanka, z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala, kierujący Seatem oraz 35-letni pasażer nie odnieśli obrażeń.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Fot. KPP Łosice

Dodaj komentarz

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subscribe  
Powiadom o