Z promilami za kółkiem

0
1084

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Kradzież z włamaniem
01/02.05.2020r. w m. Nowe Szpaki, nieznany sprawca wyłamał deski ściany stodoły, po czym dokonał kradzieży elektronarzędzi i narzędzi stolarskich. 40-letni pokrzywdzony oszacował straty na 4700zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy kierujący
01.05.2020r. w Starej Kornicy, 66-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego kierował samochodem osobowym m-ki Ford w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zdarzenie drogowe
01.05.2020r. w m. Stare Mierzwice, kierujący samochodem osobowym m-ki Volvo, 31-letni mieszkaniec gm. Platerów, nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowany samochód m-ki Audi. Kierujący i pasażer Volvo nie donieśli obrażeń, kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem.

Wypadek drogowy
01.05.2020r. w Łosicach, 20-letnia kierująca samochodem osobowym m-ki VW, wyjeżdżając z podporządkowanej ul. Leśnej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 32-letniemu kierującemu samochodem osobowym m-ki Seat, jadącemu ul. Lubelską, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów i wywrócenia Seata na dach. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że kierujący Seatem, mieszkaniec gminy Platerów, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Kierująca VW, mieszkanka gm. Olszanka, z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala, kierujący Seatem oraz 35-letni pasażer nie odnieśli obrażeń.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Fot. KPP Łosice

Reklama
Poprzedni artykułSchody Rintal
Następny artykuł19-latka z przyjaciółmi dokonała obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy