Z promilami na rowerze

0
530
W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:
Kłusownictwo
8 października 2019 roku w obrębie miejscowości Nowa Kornica, nieznany sprawca posługując się bronią palną dokonał nielegalnego odstrzału byka łosia. Na miejscu policjanci wykonali czynności z udziałem Powiatowego Lekarza Weterynarii oraz oględziny miejsca zdarzenia. Trwają czynności zmierzające do ustalenia kłusownika.
Kradzież mienia
8 października 2019 roku w Platerowie na ul. Brzozowej nieznany sprawca z ciągnika rolniczego stojącego na posesji dokonał kradzieży paliwa i cięgna o łącznej wartości 420 złotych. Pokrzywdzonym jest, 57 letni mieszkaniec gminy Platerów.
Nagły zgon
10 października 2019 roku w miejscowości Stare Biernaty nastąpił zgon, 64 letniego mieszkańca gminy Łosice. Policjanci wykluczyli udział osób trzecich, decyzją Prokuratora Rejonowego w Siedlcach ciało przekazano rodzinie.
Nietrzeźwa rowerzystka
10 październik 2019 roku w Łosicach na ul. Bialskiej policjanci łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej, 54 letnia mieszkankę gminy Mordy. Kobieta kierowała po drodze publicznej rowerem będąc pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało 1,74 promila alkoholu w organizmie.
Kradzież elektronarzędzi
W okresie 1 – 9 września 2019 roku w Łosicach na ulicy Czarkowskiego z terenu budowy doszło do kradzieży wkrętarki z bateriami i ładowarką o wartości 3 000 złotych na szkodę przedsiębiorstwa z Kozienic. O dokonanie kradzieży podejrzewany jest, 23 letni mieszkaniec Łosic. Zawiadomienie w tej sprawie złożył w ubiegłym tygodniu przedstawiciel firmy.
asp. szt. Tomasz Zozula