Z dwoma promilami za kółkiem

0
1188

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Pożar  budynku gospodarczego
18 czerwca 2019 roku w miejscowości  Kopce doszło do pożaru drewnianej stodoły krytej eternitem. Właścicielka budynku, 88 letnia mieszkanka gminy Huszlew oszacowała wartość strat na kwotę 2 tysiące złotych. Policja ustala przyczyny pożaru.

Reklama

Zdarzenie drogowe
21 czerwca 2019 roku na drodze krajowej nr 19 (DK-19) 27 letni mieszkaniec Bielska Podlaskiego, kierując samochodem osobowym marki Peugeot, jadąc od strony miejscowości Sarnaki w kierunku Platerowa nie dostosował prędkości jazdy do warunków atmosferycznych i będąc na łuku drogi wpadł w poślizg. Stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu, gdzie pojazd przewrócił się na bok. W wyniku zdarzenia ani kierujący ani 23 letnia pasażerka nie odnieśli poważnych obrażeń, kierujący był trzeźwy, za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem.

Zdarzenie drogowe
22 czerwca 2019 roku w Łosicach, 43 letni mieszkaniec Łosic kierując samochodem marki BMW wyjeżdżając z ul. Narutowicza w kierunku ul. Międzyrzeckiej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 20 letniemu kierującemu samochodem marki Fiat w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia 71 letnia pasażerka Fiata doznała ogólnych potłuczeń ciała. Obydwaj kierujący byli trzeźwi, sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Nietrzeźwy kierujący
23 czerwca 2019 roku w Łosicach na ul. Białostockiej kierujący samochodem osobowym marki VW Passat , 21 letni mieszkaniec gminy Platerów nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych w wyniku czego utracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. W wyniku zdarzenia ani kierujący ani pasażerka nie odnieśli poważnych obrażeń, jak się okazało kierujący był nietrzeźwy – niemal 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy, dalsze postępowanie prowadzi KPP w Łosicach.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułKultura Dostępna
Następny artykułMają nową infrastrukturę turystyczną nad Bugiem