Wywalczyły awans na Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Olimpiad Specjalnych

0
3

Drużyna dziewcząt łosickiej sekcji Olimpiad Specjalnych „Dystans”  podczas Mazowieckiego Turnieju Olimpiad Specjalnych w Piłce Nożnej  Drużyn 7-osobowych zajęła II miejsce w swojej grupie, będąc najlepszym zespołem dziewczęcym. Ten wynik pozwolił im zdobyć awans na Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Olimpiad Specjalnych, który odbędzie się w Opalenicy koło Poznania w ośrodku sportowym gdzie w trakcie Euro 2012 gościli i trenowali piłkarze reprezentacji Portugali.

Podczas Mazowieckiego Turnieju Olimpiad Specjalnych w Mrozach dobrze zaprezentowali się też chłopcy z Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Łosicach, którzy w swojej grupie sprawnościowej zajęli II miejsce. Zawody odbyły się 22.05.2014. Zawodnicy zostali przygotowani przez Pana Sławomira Karbowiaka.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom tak świetnych wyników, a trenerowi życzymy dalszego zapału i sukcesów w przygotowywaniu do startów swoich podopiecznych.

Informacja i foto: Sławomir Karbowiak