Wypadki, oszustwo i nietrzeźwi za kierownicą

0
1002

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Oszustwo
05 grudnia 2019r., 24-letnia mieszkanka gminy Platerów złożyła w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona w lipcu tego roku za pośrednictwem jednego z portali internetowych kupiła sprzęt AGD za prawie 570 zł. Pomimo dokonania płatności przelewem kupująca do chwili obecnej nie otrzymała zamówionego towaru. Policja w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Wypadek drogowy
04 grudnia 2019r. na ul. Bialskiej w Łosicach, poza obszarem zabudowanym, 29-letni mieszkaniec gminy Łosice szedł pasem jezdni, bez elementów odblaskowych pomimo zmierzchu. Kierujący samochodem Audi jadący w kierunku Chotycz, został zmuszony do wykonania gwałtownego manewru omijania, w wyniku czego kierowca utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległe pobocze a następnie w przydrożne zarośla, gdzie doszło do wywrócenia pojazdu. Kierujący samochodem, 23-letni mieszkaniec gminy Huszlew z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani na zawartość alkoholu w organizmie, kierujący samochodem był trzeźwy, badanie stanu trzeźwości pieszego wykazało ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Policja w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zdarzenie drogowe
04 grudnia 2019r. w m. Rudka, kierujący samochodem osobowym m-ki Nissan, 32-letni mieszkaniec gm. Łosice, nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie zjechał z drogi, gdzie doszło do wywrócenia pojazdu. Kierujący był trzeźwy, nie doniósł poważnych obrażeń, policja prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Nietrzeźwy kierujący
03 grudnia 2019r. w Chłopkowie, 57-letni mieszkaniec gminy Platerów, kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierującemu został zatrzymany dokument prawa jazdy, postępowanie prowadzi policja w Łosicach.

Śmiertelne potrącenie pieszego
02 grudnia 2019r. po godz. 17:00, w Łosicach na ul. Parcele doszło do potrącenia 57 letniego mężczyzny przez samochód osobowy m-ki BMW. Mężczyzna pomimo reanimacji zmarł. Kierujący, 21-letni mieszkaniec Łosic był trzeźwy, policja w Łosicach wyjaśnia przyczyny i okoliczności zdarzenia.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułMały Książę na deskach ŁDK
Następny artykułŚwiąteczny Turniej Charytatywny