Wypadek w Wólce Nosowskiej

0
399

W dniu 29.06.2014 r. o godz.15:46 PSK przyjęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego do którego doszło w miejscowości Wólka Nosowska gm. Stara Kornica.

Do działań zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ratownicy zastali samochód osobowy, który uderzył czołowo w drzewo, odbił się od niego i znalazł się poza pasem jezdni. Samochód był wyposażony w instalację gazową, którą ratownicy zabezpieczyli, akumulator pojazdu był wyrwany z niego i znajdował się w odległości ok. 10m od pojazdu. Na miejscu znajdowała się już jednostka OSP oraz pogotowie ratunkowe, które udzielało pomocy pięciu osobom poszkodowanym.

Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oświetlonymi wozami bojowymi. Zneutralizowano wycieki płynów eksploatacyjnych, kierowano ruchem na drodze. Po zakończeniu działań miejsce zdarzenia przekazano będącym na miejscu funkcjonariuszom z KPP w Łosicach. Poszkodowane w zdarzeniu osoby zostały odwiezione karetkami do szpitala, straty oszacowano na kwotę ok. 7 tys. zł.

Informację sporządził: Dyżurny  Operacyjny Powiatu st.kpt. Mirosław Leszczuk

Reklama