Wypadek na quadzie

0
12

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Uszkodzenie mienia
W okresie 21-22 sierpnia 2017 roku w Łosicach na ulicy Bialskiej nieznany sprawca pod nieobecność domowników rzucił kamieniem w okno balkonowe mieszkania, wybijając 2 szyby i uszkadzając roletę. Pokrzywdzona, 63 letnia mieszkanka gminy Stara Kornica oszacowała wartość strat na 700 złotych.

Nietrzeźwy kierujący
22 sierpnia 2017 roku w miejscowości Rozwadów, 55 letni mieszkaniec Siedlce kierował samochodem marki VW będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna posiada prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wypadek na quadzie
22 sierpnia 2017 roku w miejscowości Huszlew, 18 letni mieszkaniec tej gminy kierując quadem marki Kawasaki bez wymaganych uprawnień, stracił panowanie nad pojazdem zjechał z drogi i doprowadził do wywrócenia się pojazdu. Na skutek wypadku kierujący wraz z 23 letnią pasażerką z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do siedleckiego szpitala. Pasażerka doznała ogólnych potłuczeń natomiast u kierującego stwierdzono obrażenia głowy i twarzy. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Zatrzymano poszukiwanego
23 sierpnia 2017 roku policjanci Wydziału Kryminalnego realizując czynności służbowe ustalili miejsce pobytu poszukiwanego listem gończym, 55 letniego mieszkańca Łosic, a następnie na terenie gminy Grójec dokonali jego zatrzymania.

Kradzież telefonu
24 sierpnia 2017 roku do tut. KPP zgłosił się 27 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica, który złożył zawiadomienie o kradzieży telefonu. Do zdarzenia doszło 12 sierpnia b.r. na terenie ośrodka wypoczynkowego w Firleju. Pokrzywdzony oszacował straty na 600 złotych.

Niezatrzymanie do kontroli drogowej
24 sierpnia 2017 roku w miejscowości Nowa Kornica 23 letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierując samochodem osobowym marki Seat w celu uniknięcia kontroli drogowej nie zastosował się do sygnałów funkcjonariuszy policji, nakazujących zatrzymanie pojazdu. Po krótkim pościgu samochód został zatrzymany, kierujący znajdował się pod działaniem alkoholu. W celu ustalenia stanu trzeźwości została pobrana krew do badań.

Kradzież roweru
26 sierpnia 2017 roku w Łosicach na ul. Narutowicz nieznany sprawca z niezamkniętej klatki schodowej bloku dokonał kradzieży roweru marki Romet. Pokrzywdzona, 34 letnia mieszkanka Łosic oszacowała wartość strat na 700 złotych.

Reklama