Wypadek 18-latki

8
21

W Zespole Szkół nr 3 Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łosicach zemdlała i przewróciła się na podłogę 18-letnia uczennica. Dziewczyna przebywa w szpitalu. Sprawą zajęła się policja oraz prokuratura.10 stycznia 18-latka, będąca uczennicą Technikum Żywienia w ZS nr 3 RCKU, odbywała praktyki w szkolnej kuchni. – Nie wykonywała nawet żadnej ciężkiej pracy. Z tego, co mi wiadomo, chyba rozkładała sztućce albo serwetki – mówi Mariusz Stambulski, dyrektor ZS nr 3 RCKU w Łosicach. Podczas wykonywania tej pracy dziewczyna zemdlała i upadła. Podobno już wcześniej źle się czuła i nikt nie zareagował na jej skargi. Pojawiły się także plotki, że 18-latce często dokuczali rówieśnicy. (…)
W szpitalu 18-latka zaczęła czuć się coraz gorzej. Nieoficjalnie „TS” dowiedział się, że lekarze stwierdzili, iż dziewczyna ma krwiaka w głowie, co zagrażało jej życiu. (…)

Reklama

8 KOMENTARZE

  1. Popieram takie informacje nie powinny się tu ukazywać to jest sprawa osobista nie jakieś wydarzenie.

  2. Jestem za tym, aby usunąć ten wpis. To nie jest żadna potrzebna, ani ciekawa informacja dla mieszkańców…

  3. nie powinno to być na forum to sprawa prywatna dziewczyny dlaczego w butach wchodzicie w jej sprawy osobiste i jakieś hipotezy ..po co to komu ??jeśli by potrzebowała pomocy np.krwi to rozumiem ze potrzeba jest nagłaśniania …ale tutaj..bezsensu !! szukanie taniej sensacji kto to opublikował ???jaki miał w tym cel ?

  4. To równie dobrze prawie wszystkie informacje w tv i gazetach nie powinny być zamieszczane bo dotyczą czyjejś sprawy prywatnej.

  5. od dawna wiadomo że co trzeci nauczyciel w rolniku ma ucznia w du*pie, sama chodziłam cztery lata do TŻ i mogę potwierdzić że rzadko kiedy nauczyciel na kuchni przejmował się złym stanem zdrowia, nie mówię że nie zdarzali się tacy którym na prawdę zależało .

Comments are closed.