Wyjątkowe auta na ulicach miasta

7
751

Maluch, duży Fiat, Trabant, Nyska czy Junak to tylko niektóre z zabytkowych pojazdów, jakie można było spotkać w niedzielne popołudnie na łosickich ulicach. Przez miasto przejechała tego dnia kawalkada nietuzinkowych aut i motocykli. Wydarzenie wpisało się w obchody Dni Łosic.

Entuzjazm i nostalgia – te emocje najczęściej towarzyszyły uczestnikom i gościom Parady Starych Pojazdów. Dla młodszych widok starego Junaka czy żółtego dużego Fiata to nie lada atrakcja, jednak dla starszych mieszkańców była to sentymentalna podróż w lata młodości.

Na paradzie amatorów motoryzacji było wielu, każdy z nich przypominał historie związane z konkretnymi modelami aut czy motocykli. Nic więc dziwnego, że wydarzenie obejrzały setki mieszkańców i przyjezdnych gości.

Przejazd aut otwierał mały Fiat 126p, potocznie nazywany maluchem. Nie zabrakło też dużych Fiatów, Trabantów, Volkswagenów czy kultowych aut BMW lub Mercedesa. W paradzie znalazły się też samochody dostawcze – stare Nysy, Żuki oraz auto wojskowe i cała gama starych i nowszych motocykli. Na trasie przejazdu łosiczanie z entuzjazmem witali kolejne samochody, a te w odpowiedzi raczyły zebranych głośnymi dźwiękami klaksonów.

7 KOMENTARZE

    • Smutne i nudne jest te wasze życie czyt. – wegetacja . … wirtualnych zakompleksionych hejterow bez honoru i odwagi . Ps. Poproś ładnie tego pana to może ci odda jakieś swoje stare buty na które nie masz pieniążków 🙂

Comments are closed.