Wygraj bilety na “Listy do M. 2”

Drogie Panie, jeśli potrzebujecie relaksu, odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków 16 listopada bądźcie razem siedleckim Kinem Helios. Znajdź czas dla siebie! Zostaw męża, partnera, chłopaka w domu i … przyjdź w poniedziałek 16 listopada do kina Helios w Siedlcach. To będzie niezapomniany wieczór! Na naszym Facebookowym profilu mamy dla Was podwójne zaproszenie do wygrania.

16 listopada 2015, godz. 18:30 – zabierz przyjaciółkę, mamę, siostrę i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Listy do M. 2”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie Helios dobiera film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

 

Do zobaczenia w poniedziałek 16 listopada w kinie Helios w Siedlcach.
Obowiązkowo zabierzcie ze sobą kapelusze!

helios_kinokobiet_listydom2_600x600px_v1_siedlce