Wygraj bilety na koncert Witka Muzyka Ulicy

2
381

W imieniu Relaks Perła Serpelic zapraszamy na wyjątkowy koncert charyzmatycznego Witolda Mikołajczuka znanego jako “Witek Muzyk Ulicy”. Artysta już 10 października zagości w Serpelicach, a tuż po koncercie Organizatorzy zapraszają na imprezę taneczną z DJ do białego rana. Na naszym Facebookowym profilu mamy dla naszych czytelników do wygrania dwa zaproszenia na te wydarzenie.

Już 10 października w Serpelicach zagra Witold Mikołajczuk znany jako “Witek Muzyk Ulicy”. Artysta przyjedzie na zaproszenie Relaks – Perła Serpelic, natomiast tuż po koncercie zaplanowano zabawę taneczną z DJ.

Witek Muzyk Ulicy wpisuje się w długą tradycję miejskich bardów. Ma za sobą wiele trudnych doświadczeń – wymykający się spod kontroli kredyt frankowy, więzienie poza granicami Polski, emigrację zarobkową, przemyt, rozstanie… Mimo to wzbudza jednoznaczną sympatię, bo po prostu sprawia wrażenie człowieka, który wyzwolił się z korporacyjnego świata i z akordeonem w rękach walczy o swoją wolność.

Witold Mikołajczuk dorastał w Kołczynie w niewielkiej miejscowości położonej w gminie Rokitno, gdzie przeprowadził się z matką w 1989 roku z Żar. Muzyczny samouk, ukończył liceum im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej. Na przełomie trzeciej i czwartej klasy założył z przyjaciółmi zespół rockowy o nazwie “Śrubokręt”. Pracował jako wolontariusz muzyczny, uczył za darmo muzyki w szkole podstawowej. Żyjąc przez rok na ulicach Warszawy skomponował utwory i amatorskie nagrania kilku występów ulicznych umieścił na YouTube oraz Facebooku. W ciągu miesiąca osiągnęły łącznie ponad milion wyświetleń.

2 KOMENTARZE

  1. Udział w koncercie i potańcówce to wymarzona formuła na zamknięcie tegorocznego sezonu nadbużańskich wypadów. Od kilku sezonów zauroczona twórczością i spontanem Witka, a od dzieciństwa sercem związana z Przełomem Bugu – weekendu z dziećmi w Relaksie i przy takim akompaniamencie z pewnością nie zapomnę do następnego lata!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.