Wszyscy pomagali Julce

2
4

W niedzielę 22 września w Starej Kornicy odbył się koncert charytatywny na rzecz pomocy chorej Julii Mydlarz. Dziewczynka choruje na nowotwór złośliwy – neuroblastoma III stopień.

W południe została odprawiona msza święta w intencji o zdrowie Julii, oprawę muzyczną mszy przygotował łosicki chór ADORAMUS pod batutą Mirosława Odoszewskiego. Po południu na placu przykościelnym wszyscy ludzie czujący potrzebę niesienia pomocy drugiemu człowiekowi mogli uczestniczyć w koncercie charytatywnym zadedykowanym tej małej dziewczynce. Na scenie występowali artyści, którzy bezinteresownie włączyli się w akcję. Niektórzy z nich dosłownie stawali na głowie aby ruszyć serca publiczności.

To bardzo piękne, że wiele instytucji, przedsiębiorstw i osób prywatnych zaangażowało się w przygotowanie całego wydarzenia. Sami organizatorzy podkreślają, że w tak krótkim czasie dokonali rzeczy niemożliwych. Determinacja i niezwykła chęć niesienia pomocy przezwyciężyła wszystkie bariery i przeszkody.

Ogromnie budujące jest to, że na tym koncercie widzieliśmy całe pokolenia rodzin, począwszy od nestorów rodu, skończywszy na najmłodszych ich członkach. Każdy kto przyszedł na plac przykościelny w ten chłodny, ale piękny dzień powodowany był wielką potrzebą serca.

Pamiętajmy razem możemy znacznie więcej, razem możemy zwyciężyć nawet chorobę.
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tą ważną akcję, dziękujemy też Julii, że zechciała razem  z nami uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu.
Droga Julciu, portal ŁOSICE.INFO z całego serca życzy Ci szybkiego powrotu do zdrowia, niech Twoje życie będzie piękne i dobre, a każdy dzień niech przynosi Ci same wspaniałe niespodzianki.

[nggallery id=46]

2 KOMENTARZE

Comments are closed.