Włamał się na konto OLX

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo
W okresie 15 – 19 lutego 2018 roku nieznany sprawca bez wiedzy i zgody 27 letniej mieszkanki gminy Łosice, będącej właścicielem konta portalu internetowym OLX dokonał zmiany haseł a następnie wystawił na tym koncie do sprzedaży konsole do gier oraz kartę graficzną.

Kradzież telefonu
20 lutego 2018 roku do Komendy Powiatowej Policji w Łosicach zgłosił się 27 letni mieszkaniec gminy Łosice, który złożył zawiadomienie o kradzieży telefonu komórkowego. Pokrzywdzony 19 lutego zawiózł towar na budowę w Kielcach. Tam prawdopodobnie podczas rozładunku towaru doszło do kradzieży telefonu komórkowego marki Sony o wartości 800 złotych. Postępowanie w tej sprawie będzie prowadzić kielecka Policja.

Zatrzymany poszukiwany
22 lutego 2018 roku w miejscowości Stare Hołowczyce policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali poszukiwanego na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia, 63 letniego mieszkańca gminy Sarnaki. Mężczyzna został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym.

Kradzież drzewa
W okresie od 15 listopada 2017 roku do 24 lutego 2018 roku nieznany sprawca z kompleksu leśnego w miejscowości Łuzki dokonał wyrębu i kradzieży 4 brzóz o wartości 600 złotych. Pokrzywdzonym jest 40 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica.

Zatrzymane prawo jazdy
22 lutego 2018 roku w Łosicach na ulicy Siedleckiej mieszkaniec powiatu Siedleckiego kierując samochodem osobowym marki Peugeot przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 61 km/h. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami zatrzymano kierującemu prawo jazdy.

asp. szt. Tomasz Zozula

One thought on “Włamał się na konto OLX

  1. Ochotnik

    Na wszelkie oszustwa internetowe , łosicka policja ma sposób – sfałszować zarzut i umorzyć , wiem co mówię

    (-1)

Comments are closed.