Wielka Orkiestra w tym roku zagra w Łosicach

Wielkimi krokami zbliża się kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy…!!!  ŁOSICE również grają z WOŚP. W niedzielę 14 stycznia 2018 r.w godzinach 8.00 -18.00 wypatrujcie naszych wolontariuszy nie tylko na ulicach Łosic ale również w miejscowościach w powiecie łosickim bądźcie hojni i pamiętajcie – gramy dla – wyrównania szans w leczeniu noworodków.

80 wolontariuszy od wczesnych godzin rannych będzie kwestować na rzecz WOŚP nie tylko w mieście i gminie Łosice. Jak co roku grają również z nami zaprzyjaźnione szkoły z terenu powiatu łosickiego: Zespół Oświatowy w Niemojkach, Szkoła Podstawowa w Kobylanach, Szkoła Podstawowa w Lipnie, Zespół Szkół w Górkach, Szkoła Podstawowa w Hadynowie, Zespół Szkół w Olszance, Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olszance oraz Zespół Szkół Nr 1, Zespół Szkół Nr 2 i Zespół Szkół Nr 3 RCKU w Łosicach.

Zapraszamy na imprezę kulturalną towarzyszącą kweście, jaka odbędzie się w sali widowiskowej Łosickiego Domu Kultury w niedzielę 14 stycznia od godziny 13.30.

Zagrają m.in.: grupy działające w ŁDK (taneczne, wokalne, teatralne) w programie pt. „Świąteczny czas”; Wioleta Latus, zespół FREESTYLE. Po godzinie 16:00 rozpocznie się koncert rockowy zagrają m.in. zespoły: THE PUNITIVE, KONIEC LISTOPADA, FIREGARDEN oraz BLACKTRAIL.

Pomiędzy występami zapraszamy na „licytacje” gadżetów WOŚP i innych fantów, voucherów przekazanych przez darczyńców! Wszystkie fanty możecie obejrzeć na fanpag’u ŁDK. W trakcie trwania koncertu finałowego od godz. 13.30 na holu dolnym ŁDK odbędzie się kiermasz ciast, przygotowany przez rodziców oraz młodzież z Zespołu Szkół Nr 3 w Łosicach. W godz. 15:30 – 17:30 zapraszamy również wszystkich tych, którzy chcą być przeszkoleni w udzielaniu pierwszej pomocy.

Cały dochód z kwesty i imprez towarzyszących przeznaczony zostanie na rzecz 256. Finału WOŚP. Zapraszamy i czekamy na Was! Pamiętajcie, 14 stycznia liczy się każda złotówka!zapraszam i pozdrawiam Dorota Kozłowska ŁDK.